Pánské hodinky Festina

O značce Festina

Hodinky Festina F16774/3 Tour de France 2014
Hodinky Festina F16826/5

Značka Festina byla založena v roce 1902 ve Švýcarském městě La Chaux-de-Fonds. V roce 1984 převzal Festinu Robert Rodriquez a díky začínajícímu rozmachu quartzových strojků se právě v této době začala psát nová epocha značky Festina.

V současné době je značka Festina jakýmsi synonymem pro kvalitu a zároveň luxus. Stala se symbolem moderního designu a symbolem poctivého hodinářského řemesla. Náramkové hodinky Festina jsou luxusním artiklem a vyhledávaným zbožím. Okouzlí zřejmě každého milovníka hodinek. Je to dáno především bohatou nabídkou mnoha variant a barevných provedení. Vybere si skutečně každý, ať už sportovec a nebo manažer hledající reprezentativní hodinky na schůzky.

Každá nová kolekce Festina hodinek přináší nespoutané emoce, jakými jsou láska, svoboda, vášeň a zejména pak pocit atraktivity. Skutečně, s hodinkami Festina na zápěstí se jejich majitel cítí tak nějak jinak, jakoby atraktivněji.

Další informace o značce Festina najdete na Wikipedii.
Přejít do e-shopu

Pánské a dámské hodinky Festina

Pánské hodinky Festina

Švýcarská značka Festina vyrábí už více jak 100 let kvalitní a doslova neuvěřitelně elegantní hodinky té nejvyšší kvality. Festina si našla zákazníky v každé věkové kategorii, kteří jsou jí věrní a ví, že vždy dostanou právě to, co hledají - tedy vysokou kvalitu a moderní design. Festina dokonale kombinuje klasický design s moderním, a jak sama tvrdí, to nejlepší ji teprve čeká a pro své fanoušky má připraveno ještě nejedno překvapení.

Velký výběr pánských i dámských hodinek Festina najdete v e-shopu www.brasty.cz.

V nabídce e-shopu najdete moderní, stylové a elegantní náramkové hodinky značky Festina za příjemné ceny. Sortiment e-shopu je skutečně bohatý, vybere si opravdu každý. V nabídce najdete všechny známé kolekce hodinek Festina, jako jsou Tour de France, Ceramic, Classic, Automatic, Boyfriend, Dive, Dream, Extra, Chronograph, Junior, La Vuelta a mnohé další.

Pánské hodinky Festina

Pánské hodinky Festina jsou vhodné pro aktivní může, kteří se nebojí žádných nástrah. Značka Festina dokáže uspokojit každého muže, protože nabízí jak elegantní hodinky vhodné do společnosti, tak i sportovní hodinky, které vydrží nejnáročnější podmínky. Hodinky Festina se nepodbízejí módními výstřelky, vsázejí na klasiku, jejich sofistikovaný design funguje jako magnet i bez dalších zbytečností. Vzhled pánských, ale i dámských hodinek umocňují kvalitní a odolné materiály, ostatně kvalita je pro značku Festina na prvním místě.

Dámské hodinky Festina

Značka Festina dokáže vyhovět nárokům dámy, toužící po elegantních hodinkách, ale i náročné sportovkyni, která svádí boj s časem a jde jí o každou vteřinu. Okouzlující vzhled hodinek a kvalitní zpracování je základem k úspěchu, tohle si uvědomuje značka Festina více jak 100 let. Hodinky Festina podtrhnou osobnost každé dámy a nezáleží na tom, při jaké příležitosti je použije. Probuďte v sobě bohyni spanilosti a rafinovanosti. Stylové hodinky Festina vám nejen perfektně napoví, kolik je hodin, ale zároveň budou jako šperk na vašem zápěstí.

Více v e-shopu